Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/shortcode.php) is not within the allowed path(s): (/home/staszka/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/staszka/domains/tangochallenge.pl/public_html/wp-content/plugins/wr-megamenu/includes/plugin/element.php on line 19
Maestros – Tango Challenge

LiD2Daniela Pucci i Luis Bianchi to tancerze doskonale rozpoznawalni i lubiani w Polsce. Ona pochodzi z Brazylii, on z Argentyny. Prowadzą szkołę zarówno w Nowym Jorku jak i w Buenos Aires, co łączą każdego roku z kilkumiesięcznym torunee po Europie. Fantastyczni pedagodzy, mistrzostwie sceny zarówno tej wielkiej jak i tej małej podczas lekcji, gdzie rozśmieszają ludzi do łez. Jak mówi Tymoteusz, to nauczyciele, którzy wywarli na niego największy wpływ w całej karierze, szczególnie jeśli chodzi o usystematyzowanie procesu uczenia, jak i formę prowadzenia zajęć. Na warsztatach pojawią się z kilkuletnią córeczką. Z ciekawostek, Daniela dla tanga rzuciła karierę wykładowcy akademickiego w prestiżowej Massachusetts Institute of Technology w USA.
IMG_6383aCzwartą parę tworzą organizatorzy Tango Challenge, czyli Agnieszka Stach i Tymoteusz Ley. Tymoteusz Ley – jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy tanga argentyńskiego w Polsce. Uczył i dawał pokazy w Nowym Yorku, Buenos Aires, Barcelonie, Kijowie, Rzymie, na Cyprze czy Krymie. Swoją technikę oparł o doświadczenia wyniesione ze sztuk walki, pielęgnujące naturalność i ergonomię ruchu. W szkole tango-nuevo.pl kształci nowych nauczycieli tanga w oparciu o autorską technikę ruchu i metodykę. Agnieszka Stach partneruje mu od grudnia 2016. Edukację artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat w klasie skrzypiec, którą ukończyła z oceną celującą. Regularne treningi taneczne rozpoczęła w wieku 10 lat w formacji tańca towarzyskiego. W swojej krótkiej karierze tangowej zdążyła wystąpić z takimi orkiestrami jak Orquesta Tipica Misteriosa, Tanghetto, Otros Aires i Trio Grzegorza Frankowskiego. Wraz z Tymoteuszem Leyem prowadzi warsztaty w Polsce i zagranicą. Razem zarządzają szkołą w Krakowie oraz Bielsku-Białej, gdzie zatrudniają 4 pozostałe pary nauczycielskie.